Ecz. Muhammet Oğuzhan DÖNMEZ

Ecz. Muhammet Oğuzhan DÖNMEZ, Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden 2019 yılında mezun oldum. Doktora eğitimime Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı’nda 2019 yılından bu yana devam ediyorum. YÖK tarafından 100 tematik alan içerisinde yer alan Moleküler Farmakoloji ve İlaç Araştırmaları alanında çalışmaktayım. Aynı zamanda Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Öğrenci Temsilcisi ve Orpheus Başkan Yrd. görevini sürdürmekteyim.

Sağlıkla ilgili bilgilere ulaşmanın çok kolay olduğu, ancak doğru bilgiye ulaşmanın çok zor olduğu bu dönemde, sizlere en güvenilir bilgiyi aktarmayı hedefim olarak görüyorum.

Ecz. Muhammet Oğuzhan DÖNMEZ

87 HABERLER 0 YORUMLAR
Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden 2019 yılında mezun oldum. Doktora eğitimimi Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı’nda 2019 yılından bu yana devam ettirmekteyim. Sağlığın ve tedavilerin olduğu birçok konuya ilgi duymakta ve alanım dahilinde birçok yazıyı sizlere aktarmaktayım. Sağlıkla ilgili bilgilere ulaşmanın çok kolay olduğu, ancak doğru bilgiye ulaşmanın çok zor olduğu bu dönemde, sizlere en güvenilir bilgiyi en doğru şekilde aktarmayı hedefim ve vazifem olarak görüyorum.